FAQ - Časté dotazy

FAQ - Časté dotazy

Naše kina jsou permanentně plněná studeným vzduchem pomocí integrovaného ventilátoru na 220V, který musí být po celou dobu provozu zapojen do elektrické sítě. Po odpojení se nafukovadlo vyfoukne během několika minut a je připraveno k uložení.

Naše nafukovací kina vyrábíme z vysokopevnostní PES textilie s PVC nánosem. Textílii lze dodat i s atestem nehořlavosti B1. Tato textilie má plošnou hmotnost 400 g/m2

Ano, výrobky naší společnosti jsou určeny pro provoz jak v horkých letních dnech, tak i pro provoz v horských střediscích během zimní sezóny. Technické kotvící prvky umožňují používání jak na přímořských plážích, tak i na sněhu.

Zjednodušeně se dá říct, že kotvení je obdobné jako u turistických stanů. K tomu slouží sada kolíků, kotevních lan a popruhů, které jsou součástí každého balení.

Přesné podmínky použití vždy konzultujeme se zákazníkem a navrhujeme technické prvky pro zvýšení doporučených parametrů. Obecně platí, že nafukovací kino je možné používat během celého roku v rozmezí teplot okolního vzduchu -10 až +35 °C. V zimním období je nutné očistit povrch nafukovadla od sněhu a námrazy. Pro bezpečný a bezproblémový provoz nedoporučujeme používat nafukovací kino ve venkovním prostředí při rychlosti větru nad 15 m/s a při dešťových srážkách vyšších jak 2 mm/hod. U kin velikosti XL a XXL doporučujeme jejich používání pouze při větru max. 10 m/s.

Pouze přívod elektrické energie. Ostatní příslušenství, které zahrnuje externí ventilátor, lana a kotvící prvky, jsou součástí dodávky od naší společnosti.

Vždy záleží na velikosti výrobku, ale průměrná doba zprovoznění nafukovadla od příjezdu na místo provozu je 10 až 15 minut.

Počet lidí se odvíjí od velikosti nafukovacího kina. Velikost S postaví bez problémů i jedna osoba, u velikosti M jsou zapotřebí dvě. K postavení velikosti L alespoň 4 lidi a u velikostí XL a XXL 8–12 lidí.

Nafukovací kino je dodáváno v textilním transportním vaku, který je přizpůsobený velikosti nafukovadla (šije se zároveň s ním). Sbalená nafukovadla se vejdou do kufru osobního automobilu. U větších rozměrů doporučujeme transportovat ve větších vozidlech dodávkového typu.

Máme nafukovadla, která jsou v permanentním provozu již 13 let. Pro výrobu používáme vysokopevnostní materiály a motory z EU. Důležitá je důsledná údržba a péče dle manuálu.